Yenice Ajans - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

Yenice Ajans

Yenice Ajans

Yenice Ajans Olarak; ‘’İşimiz İnsert’’ sloganıyla yola çıkan şirketimiz; insert, katalog, broşür ve kurumsal kimlik gibi ürünlerin tasarım, baskı ve dağıtımları konusunda İstanbul’da ve tüm Türkiye’de 2002 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Özellikle insert tasarımı, baskı ve dağıtım alanında uzman bir ekiple sektörümüzde bulunan bir çok perakendeciye reklam çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

‘‘Sınırsız hizmet anlayışı ve tam müşteri memnuniyeti ilkesiyle’’ 16 yılı aşkın bir süredir hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yenice Ajans ailesi olarak, Türkiye’nin her noktasına hizmet taşımaktayız. Hala ilk günkü gibi yeniliğe açık, aynı zamanda yılların verdiği tecrübeye ve güvene sahibiz.

Çalıştığımız firmaların maksimum verim ve memnuniyetini esas alarak, markalarına başarı katabilmek en önemli amacımızdır. Başarının ancak hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti ile gelebileceğinin bilinciyle, ihtiyaçlarınızın tümüne kesintisiz çözüm sunabilmek için çalışıyoruz. Bizimle çalışan iş ortaklarımıza sadece kendileri için çalıştığımızı, Türkiye’nin neresinde olursa olsun mesafeleri yakınlaştırarak kendi ajansları olduğumuzu hissettirebilmek en büyük gayelerimizdendir. Sürekli büyüyen kadromuzla, çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

  • Şehir:

    Ümraniye / İstanbul

  • Sektör:

    Ajans