Hakkımızda İstanbul Web Tasarım Zohi Web Çözümleri
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/services-header-bg-image-min.jpg

Hakkımızda

13 yıllık deneyim ve işini seven ekip ile
Zohi her zaman yanınızda.
ZOHİ WEB ÇÖZÜMLERİ

2008 yılında Almina Web Tasarım adı ile dijital dünyaya giriş yaptık. 2017 yılı son çeyreğinde ise isim değişikliği yaparak AyrimNet Web Çözümleri markamız ile  dünya genelinde projeler yapmaya başladık.

2020 ilk gününde ise Zohi Domain & Hosting markamız ile başlangıç yaptık. Hosting servis sağlayıcı olarak Veridyen ve Novasis Host ile çalışmaktayız. Domain yazmanı olarakta Domainnameapi ‘yi kullanmaktayız.

Çalışma ofisimiz İstanbul, Ümraniye bölgesinde  bulunmakta ve Web Site Tasarım, Kurumsal Site Tasarımı, E-Ticaret Sistemleri, E-Ticaret Danışmanlığı, Marka Tescil ve Patent, Ürün giriş hizmetleri vermekteyiz.

Kurumsal siteler için WordPress altyapısı, E-Ticaret sistemleri için ise İdeasoft altyapısı kullanmaktayız. Ayrıca İdeasoft bayi ve çözüm ortağıyız.

  • WordPress altyapısı ile güçlü, dinamik ve responsive web tasarım hizmetleri
  • Dijitale yeni girecekler için “Web Danışmanlığı“
  • İdeasoft altyapısı ile Güvenli ve Akıllı E-Ticaret sistemleri
  • E-Ticaret danışmanlığı
  • Profesyonel logo tasarım hizmetleri
  • Marka tescil ve patent hizmetleri
E-Ticaret Paketleri
E-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz.
E-Ticaret Danışmanlığı
E-ticarete yeni başlayacak yada mevcut sistemine yeni modeller ekleyerek satışlarını arttırmak isteyenler için danışmanlık veriyoruz.
Ürün & Hizmet Giriş
Web sitesi ve Eticaret sitelerinde ürün ve hizmet girişi oldukça zaman almaktadır. Bu nedenle ekibimiz sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Web Site Tasarımı
WordPress altyapısı ile mobil uyumlu web siteleri yapmaktayız. Sektörünüze özel onlarca temadan birini seçin ve çalışmanız başlasın.
Marka Tescil & Patent
Markanızı tescil ettirmeniz firmanızın güvenilirliği için biçilmez bir kaftandır. Ayrıca com.tr alan adı almanıza da yardımcı olur.
Domain & Hosting
Domain ve Hosting hizmetlerinizi güvenle ve en uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde size özel fırsatları kaçırmayın.
ZOHİ WEB ÇÖZÜMLERİ

EKİBİMİZ

HAMZA EROL
FOUNDER
HAMZA EROL
FOUNDER
HARUN GÜLLEB
PRODUCT INTRODUCTION
HARUN GÜLLEB
PRODUCT INTRODUCTION
EFE İNCE
Paragrapher
EFE İNCE
Paragrapher

DİĞER MARKALARIMIZ