İskenderun’nun ilk sanal market uygulaması olan ve müşterilerin fiziki mağazamızda bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan SERVET Sanal Market, İskenderun’nun uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, gıda e-ticaret sitesidir. SERVET Sanal Market’ten SERVET mağazasında satılan tüm ürünler, SERVET mağazası ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

SERVET Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, SERVET Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren SERVET Sanal Market ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler. Fiziki SERVET mağazamızda olan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.