Hüseyinoğlu Baklava - Börek - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

Hüseyinoğlu Baklava – Börek

Hüseyinoğlu Baklava – Börek

Geleneksel Türk Mutfağının beş duyuya hitap eden efsanevi tatlısı baklavayı, eski kuşak ustaların elinden ustalaşarak öğrendik. Bizler de, bize öğretilen bu zanaatın inceliğini yeni nesil lezzet sihirbazlarına aktardık.

1967 yılında baklava ustası kurucumuz Hüseyin Yiğit ile başlayan serüven, 1983 yılında toptan baklava imalatı ile ticari kimliğine kavuştu ve deneyimlerini 3. nesil ustalarına aktarmaya devam etti.

Hüseyinoğlu; toptan baklava imalatının yanında 1990 yılında ilk mağazasını İstanbul Fikirtepe’de açarak, hem mağazacılık hem toplu üretim hizmetlerini sürdürmeye devam etti.

Hüseyinoğlu, imalat üretim hacminin büyümesi ve Baklava’nın vazgeçilmez ikilisi olan Börek üretimine başlamasıyla, Dudullu bölgesinde Üretim tesisi kurarak toplu baklava ve börek üretimine yoğunlaşmıştır.

Lezzeti, kalitesi ve müşteri memnuniyetine önem verdiği baklava & börek ürünleri için üretim malzemelerini titizle seçmektedir. Ürünlerde kullanılan un, yağ, kaymak, peynir, şeker, ceviz, fıstık, gibi ham maddeler, HÜSEYİNOĞLU eksperleri tarafından yöresinden, doğal ve mevsiminde titiz bir seçim sonucunda tedarik edilmektedir.

Usta ellerde ince ince açılıp kat kat dizilen yufkası, yöresinden en taze fıstık, ceviz ve fındık gibi malzemelerle zenginleştirilen lezzeti ve tam kıvamında şerbetiyle Geleneksel Türk mutfağından benzersiz bir lezzet olan baklava, ister günlük tüketimde ister özel günlerde ikramların vazgeçilmezi olmuştur.

Hüseyinoğlu, 900m2 lik üretim tesisi ile günlük 2 tona yakın üretim hacmi sağlamakta ve Türkiye’nin her yerine lojistik hizmet vermektedir. Hijyen standartlarının sıkı bir  takipçisi ve denetimcisiyiz.  Tüm üretim süreçleri Avrupa Standartlarında olup, sağlık ve hijyen koşullarına maksimum dikkat edilmekte, geleneksel üretim değerlerinden taviz vermeden sizlere hizmet vermektedir.

  • Şehir:

    Ümraniye/İstanbul

  • Sektör:

    Tatlı