BRM Yapı - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

BRM Yapı

BRM Yapı

Firmamız 1989 yılında meslek hayatına  OKUMUŞ PANJUR ALÜMİNYUM ve CAM DEKORASYON olarak kurulmuş bir aile şirketidir.

Şirketimiz en büyük manevi desteğini Ataşehir  Örnek Mahallesinde uzun yıllar 20 m²’lik bir dükkanda başlayan ev ustalığı yapmış olan babaları Hüseyin Okumuş’dan almaktadır.

Kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve sürekli gelişmeyi kendine amaç edinen Firmamız, 2013 yılında BRMYAPI  ve ZİPPERDE TURKİYE markalarını bünyesine katarak günümüzde bir grup şirketi haline gelmiş olan Brm Mühendislik Yapı Sanayi Tic Ltd Şti.  kurmuş ve farklı sektörlere hizmet veren şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Şuan yukarı dudullu sanayi bölgesine yakın konumuyla 500 m²’lik kapalı alan olan atölyemizde üretime, kaliteye verdiği önem, temiz işçilik, üstün hizmet anlayışı, insana ve teknolojiye verdiği önemle birlikte iş hayatına kendini geliştirerek devam etmektedir.

Firmamız yurtiçi ve yurtdışı talepleri, uluslararası standartların öngördüğü normlarda ve zamanında teslimatları gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörde lider olmayı hedeflemiş firma olarak üretim ve hizmet alanlarımızı artırarak sürdürmekteyiz.

  • Şehir:

    Ümraniye/İstanbul

  • Sektör:

    Mühendislik