Bal Marketi - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

Bal Marketi

Bal Marketi

Firma yönetimimiz her daim en iyi ürünü, en iyi fiyat ile siz değerli müşterilerine sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır..
Halil Fevzi Arı Ürünleri markası, arıcılığı yıllardır amatör olarak yapan aile işletmesiyken 2004 yılından itibaren profesyonel arıcılığa geçiş yapmaya başlamış ve 2009 yılından itibaren tam profesyonel arıcılık olan gezginci arıcılığa geçiş yapmış ve Fenerköy arı çiftliğini kurmuş Halil fevzi arı ürünleri markasıyla sektörde yerini almıştır .

Sabit arıcılıkta arıları şekerle besleme zorunluluğu çıkan ürünlerin kalitesinde etki yapması gerçek ve saf balın sadece arıların çiçekten çiçeğe gezdirilerek yapılabileceği ve türkiyemizin iklim ve flora bakımından zenginliğini Fenerköy arı çiftiği bir fırsat olarak değerlendirip arılarını türkiyenin beş bölgesinde doğudan batıya kuzeyden güneye taşıyarak arıların insan eliyle beslenmesine gerek olmadığını ıspat etmiş ve arıcılık camiasında yeni bir çığır açmıştır.

Bugün ürettiği arı ürünleri ile birçok yerden ödül almış türkiyenin

Kaliteli arı ürünlerinin satıldığı bir çok alanda kendini ıspat etmiştir ve aranılan marka olmuştur sürekli hizmet çıtasını yüksek tutmaya çalışan Fenerköy arı çiftliği aşağıda yazılı prensiplerinden asla taviz vermemektedir .

  • Şehir:

    Beykoz/İstanbul

  • Sektör:

    Bal