Alfa LED Görüntü Sistemleri - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

Alfa LED Görüntü Sistemleri

Alfa LED Görüntü Sistemleri

Firmamız konser, fuar, açılış, davet gibi birçok görsel organizasyonlarda yüksek Kalitede olan 5mm ve 3mm smd LED görüntü hizmetini profesyonel ekibi ile sağlamaktadır. Ayrıca tv programlarına temin ettiğimiz ekranlarımızın tarama problemi olmamakla beraber sunduğumuz görüntü hizmetimizle tüm Türkiye’ye ulaşabilmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile de memnuniyetiniz bizim için fazlasıyla önem arz eder.

Led ekran son yılların en popüler görsel aracı olma yolunda. Led ekranın bu kadar ön plana çıkmasındaki ana neden ise yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar üretilmiş tüm görsel ürünlere göre ömrünün uzun olmasıdır. Led ekran günümüzde 1m2 televizyondan başlayan sonsuz m2 ye kadar ulaşan bir görüntü aracıdır.

Bu güne kadar televizyon ve projektör gibi birçok görsel ürün gün ışığında yeterli ışığı veremedi. Led ekran ise dış mekanlarda özellikle gün ışığı altında görüntünün görülebilmesi için gerekli olan minimum 4500 cd/m2 ışık gücünün üzerinde ışık gücüne sahipdir. Vizyonled tarafından geliştirilen PowerLedScreen’de ise bu ışık gücü 9000 cd/m2 ye ulaşmaktadır. Led ekranların ömrü 100.000 saattir. Led ekranın bir diğer avantajı ise ışık kaynağında yani led de kontrol edildiğinde verim %90 seviyelerindedir.

  • Şehir:

    Gaziosmanpaşa/İstanbul

  • Sektör:

    LED