Acar Çelik Kapı - Zohi
https://www.zohi.com.tr/wp-content/uploads/2020/08/404-page-heading-image-min.jpg

Acar Çelik Kapı

Acar Çelik Kapı

2008 yılından beri bu sektörde hizmet sunmaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.

Bizim için ilk sırada müşteri memnuniyeti gelmektedir. Kendini geliştirerek ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla her geçen gün müşteri memnuniyetini artırmaktayız. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan,hizmet verdiği alanda en iyi ve en güvenilir olmayı ilke edinen firmamız, yaptığı hizmeti düzenli, disiplinli, dakik olarak yaparak, minimum hata ile kalite seviyesini yükselterek aranan bir marka olmayı hedeflemiştir.

Müşterilerimizin yaşam tarzlarına , kullanım alışkanlıklarına, bütçelerine uygun seçenekler sunmaktayız. Her geçen gün kendimizi hızla geliştirerek kalitemize kalite katmayı hedeflemekteyiz. Temiz hizmet vermek, tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak olmazsa olmazımız.

Acar Çelik Kapı’nın vizyonu yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak kaliteden ödün vermemek, hızla büyüyen ve gelişen sektörün içinde en iyi hizmet sunabilmektir.

  • Şehir:

    Ümraniye/İstanbul

  • Sektör:

    Kapı